Time Stone
HAKKIMIZDA
TİME STONE HAKKIMIZDA

modern tasarımlar

Doğal taş duvar panel uygulamaları üzerine 15 yıllık deneyim...

“ÖZGÜNLÜĞÜMÜZ İMZAMIZDIR.” Sloganıyla yola çıkan firmamız 1500 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık üretim sahasıyla hizmet vermektedir. Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemlerinde Kullanılan her bir panel 2010 yılından beri bu sektöre hizmet veren kurucumuz ve özel tasarımcılarımız tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Kısa sürede müşteri portföyünü ve hizmet skalasını geliştirerek önemli projelere imza atan Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemleri hem iç ticaret hem dış ticaret alanlarında sektörün önde gelen isimlerinden biri olma adayıdır.

Misyonumuz


Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemleri Yurtiçindeki ve yurtdışındaki geniş ticaret ağı ile müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmanın yanı sıra, insana ve çevreye duyarlı ürünler üretip ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlar.

Vizyonumuz

Ürün kalitesi ve ürün çeşitliliğini sürekli geliştiren Timestone Dekoratif Panel Sistemleri ekonomik fiyatı ve kolay uygulanabilirliği ile lider dekoratif panel şirketi olmayı. Ayrıca hep” ilk” ve” en iyi” olmayı hedeflemiştir.

Timestone olarak uyguladığımız projelerde, modern tasarım anlayışımız, teknolojik yeniliklere cevap verme kabiliyetimiz ve %100 müşteri memnuniyeti gibi başlıklarının yanı sıra ilham aldığımız doğaya da saygı duyuyoruz. Faaliyetlerimizin ana eksenine oturttuğumuz sürdürülebilir büyümenin, sürdürülebilir çevre ve enerji ilkelerini yaşattığı sürece mümkün olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

HİZMETLER

time stone kalite yönetimi

Time Stone
Tasarım Hazırlığı

Timestone ürettiği ürünlerde modern tasarım anlayışını ilke edinmiştir.

Time Stone
Kalıplama ve Üretim

Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübelerle yeni desenler ile üretime devam edeceğiz.

Time Stone
Montaj

Timestone duvar panelleri kolay montajı ve kusursuz işçiliği ile size kalite vadediyor.

Dekoratif panel kaplama alanında faaliyet gösteren Timestone’nun öncelikli hedefi, ürettiği ürünlerde ülke ekonomisine katkıda bulunarak, çevre ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmektir. Bu koşulları sağlarken müşteri beklentilerini ve memnuniyetini tam olarak karşılayarak yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

İLETİŞİM

görüşlerinizi bize bildirin.

  • Fabrika Adres

    Karaağaç Mahallesi, Kahraman Caddesi Şişmanlar
    Sanayi Sitesi No:12/A Büyükçekmece-İSTANBUL

  • Telefon

    +90 (533) 093 62 91
    +90 (532) 430 05 17

HIZLI ERİŞİM