TİME STONE HAKKINDA

Doğal taş duvar panel uygulamaları üzerine 15 yıllık deneyim…

“ÖZGÜNLÜĞÜMÜZ İMZAMIZDIR.” Sloganıyla yola çıkan firmamız 1500 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık üretim sahasıyla hizmet vermektedir. Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemlerinde Kullanılan her bir panel 2010 yılından beri bu sektöre hizmet veren kurucumuz ve özel tasarımcılarımız tarafından ortaya çıkarılmaktadır. Kısa sürede müşteri portföyünü ve hizmet skalasını geliştirerek önemli projelere imza atan Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemleri hem iç ticaret hem dış ticaret alanlarında sektörün önde gelen isimlerinden biri olma adayıdır.

TASARIM HAZIRLIĞI

KALIPLAMA VE ÜRETİM

MONTAJ

Misyon & Vizyon

Timestone Dekoratif Fiber Panel Sistemleri Yurtiçindeki ve yurtdışındaki geniş ticaret ağı ile müşterilerinin yaşam kalitesini arttırmanın yanı sıra, insana ve çevreye duyarlı ürünler üretip ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlar.

Ürün kalitesi ve ürün çeşitliliğini sürekli geliştiren Timestone Dekoratif Panel Sistemleri ekonomik fiyatı ve kolay uygulanabilirliği ile lider dekoratif panel şirketi olmayı. Ayrıca hep” ilk” ve” en iyi” olmayı hedeflemiştir.

Timestone olarak uyguladığımız projelerde, modern tasarım anlayışımız, teknolojik yeniliklere cevap verme kabiliyetimiz ve %100 müşteri memnuniyeti gibi başlıklarının yanı sıra ilham aldığımız doğaya da saygı duyuyoruz. Faaliyetlerimizin ana eksenine oturttuğumuz sürdürülebilir büyümenin, sürdürülebilir çevre ve enerji ilkelerini yaşattığı sürece mümkün olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.